GPTR czyli nadzieja e-zarabiania

GPTR co to w ogóle jest?

GPTR to skrót z języka angielskiego Get Paid To Read. Jak sama nazwa wskazuje są to programy i strony oferujące nam zarobek za czytanie. Ale czego, zapewne spytacie. Przede wszystkim za czytanie płatnych maili. To one są podstawowym źródłem dochodu w tego typu programach. Wartość wiadomości waha się od około $0,20 do $2 za jej przeczytanie. W polskich od 1zł do 2zł w zależności od programu na jakim pracujemy. W ciągu dnia możemy otrzymać do 5 takich maili, rzadko się zdarza, że więcej. Co więcej to nie jest jedyny sposób zarabiania pieniędzy na takich stronach. W ofercie mamy również oglądanie płatnych bannerów, wykonywanie płatnych zadań, pobieranie płatnych paczek czy choćby rozmaite konkursy z nagrodami. GPTR to naprawdę bardzo dobre źródło finansowe, dzięki któremu możemy dorobić się pokaźnej sumki.

Poniżej przedstawię Wam najlepsze polskie programy GPTR działające już bardzo długo na rynku, które są wiarygodne i co ważne wypłacalne. Zdecydowana większość należy do firmy Adnox i Ivo-Net.

Imperium Reklamy

ImperiumReklamy.com jest to jedna z najstarszych stron należąca do firmy Adnox, która powstała w 2004 roku. Na chwilę obecną administratorem jest „Pampers”, z którym jest wyśmienity kontakt. Rejestracja do programu jest całkowicie darmowa i legalna. Interfejs na stronie jest przejrzysty, kolorystyczny i czytelny, także pracuje się bardzo dobrze. Wypłacalność, wiarygodność, profesjonalizm to tylko niektóre z cech charakteryzujące Imperium. Polecam z czystym sercem!

Zapis do programu: Kliknij TUTAJ!

banner1aaa

Zarabianie w Imperium Reklamy

Głównym źródłem naszego dochodu są:

  • Czytanie płatnych maili od reklamodawców – w ciągu dnia dostajemy od 2 do 5 płatnych maili o wartości od 1 do 2 groszy za każdy.
  • Płatne kliki – tu klikamy w bannery o wartości od 0,25 do 1 grosza. Niektóre reklamy mają podstrony, w które należy wejść, aby dostać wynagrodzenie.
  • Płatne zadania – zadania od znanych firm jak: Matoma, Persona.ly, Woobi, SuperRewards, gdzie możemy wypełniać płatne ankiety, pobierać aplikację na telefon czy oglądać filmiki.
  • Polecanie użytkowników – otrzymujemy 15% od poleconej przez nas osoby.
  • Promowanie PTP – jest to inaczej reklamowanie programu w innych serwisach zarobkowych (o tym napiszę oddzielny poradnik gdzie i jak promować link PTP aby na tym zarobić)

Zalety i wady programu:

Zacznijmy, że Imperium już bardzo długo utrzymuje się na rynku nie z byle jakiego powodu. Sama firma Adnox mówi sama za siebie. Większość użytkowników i wyjadaczy darzy ten program ogromnym zaufaniem. Wypłaca on regularnie i jest stabilny. Dużym plusem jest również kontakt z administracją. Jeśli masz jakiś problem, albo sprawę można pisać śmiało, odpowiedź dostaniemy niemalże natychmiastowo. Drugą ważną rzeczą jest nieograniczona ilość poleconych użytkowników. Jest to niezwykle istotne dla osób, które nastawione są na zarabianie w ten sposób. Jedyną i dość zasadniczą wadą jest dość powolne zarabianie, jeśli zamierzamy klikać na własną rękę. Prawda jest taka, że klikając samotnie, na efekty będziemy musieli trochę poczekać.

Minimum do wypłaty to 15 zł na konto bankowe. Można również skorzystać z opcji doładowania telefonu o wartości 5zł. Okres po jakim zaksięgowane zostaną pieniądze na konto to 7 dni.

Zapis do programu: Kliknij TUTAJ!

banner2aaa

Centrum Reklamy

CentrumReklamy.com działa na tej samej zasadzie co ImperiumReklamy.com z racji, iż należą do tej samej firmy Adnox i mają wspólnego administratora. Sposób zarobku oraz rejestracja w programie są identyczne. Strona jest jak najbardziej wiarygodna i wypłaca pieniądze systematycznie. Minimum do wypłaty to niestety aż 30zł i bez promowania linku PTP i poleconych, będzie nam naprawdę ciężko dotrzeć do tej kwoty.

Jeśli jesteś ambitny zapraszam do zapisu: Kliknij TUTAJ!

centrum-reklamy

Puls Reklamy

PulsReklamy.com jest kolejnym programem należącym do zaufanej firmy Adnox, gdzie zarządzającym jest „Pampers”, który jest doświadczonym adminem na którego można liczyć w każdej sytuacji. Podobnie jak w Imperium i Centrum Reklamy sytuacja jest bliźniacza. Zarabiamy na płatnych mailach o wartości od 1 do 2 groszy za każdy. Do tego dochodzi klikanie w bannery reklamowe (około 10 dziennie) wartych od 0,25 do 1 grosza. Opcje wypłaty i rejestracja w programie jest taka sama jak u tych powyżej. Ogromnym udogodnieniem jest minimum do wypłaty – wynosi tylko 10zł, oraz wysoka stawka promowania PTP, bo aż 2zł za 1000 wyświetleń (kredytów).

Podsumowując, powyższe 3 strony są naprawdę bardzo dobrym i zaufanym źródłem zarobku. Oczywiście, aby wykorzystać w pełni potencjał programów musimy skupić się na pozyskiwaniu poleconych i reklamowaniu naszego unikalne linku PTP. Nie wyklucza to jednak zarabiania w pojedynkę. Wystarczy że codziennie i systematycznie będziemy zaglądać na każdą stronę, a efekt w postaci pieniążków na koniec miesiąca z pewnością gwarantowany.

Zapis do programu: Kliknij Tutaj!

baner-puls-reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s