ScarletClicks w pigułce

ScarletClicks

Istniejący od 2009 roku program jest jednym z ważniejszych na rynku. Charakteryzuje się ogromną stabilnością, wiarygodnością i co najważniejsze wypłacalnością. Użytkownicy wypowiadają się o stronie w samych superlatywach, a kontakt z adminem jest na porządku dziennym. Posiada również dość dużo opcji zarobkowych (oglądanie reklam, wykonywanie płatnych zadań, możliwość wygrania głównej nagrody w klikach bonusowych do 1$). ScarletClicks wypłaca na takie procesory jak: PayPal, Payza, Perfect Money. Dużą zaletą jest również niskie minimum do wypłaty: tylko 2$! Program wyróżnia się wśród innych nieograniczoną liczbą poleconych, co jest niezwykle ważne jeśli chcesz poważnie myśleć o zarabianiu na tej stronie.

Zapis do programu: Kliknij TUTAJ.

Jak zarabiać w ScarletClicks?

ViewAds. (Oglądanie Reklam). ScarletClicks oferuje nam około 20 reklam w ciągu dnia o wartości od 0,0005$ do 0,003$ za kliknięcie. Może to niewiele, ale ważna jest tutaj systematyczność i sumienność. Warto dodać, że w czasie ładowania się reklamy, możemy zająć się czymś innym. Po odczekaniu paru sekund, należy kliknąć w odwrócony obrazek, aby otrzymać pieniążki.

scarlet-ads
Dzienne reklamy do wyklikania
scarlet-zaliczenie
Tu należy kliknąć w odwrócony obrazek

ScarletGrid (Kliki konkursowe). W tej zakładce mamy codziennie 20 szans (40 z premium) na wygranie nagrody o wartości od o,o20$ do 1$. Jeśli się nam poszczęści to pieniądze automatycznie zostaną dopisane do naszego konta. Warto zakupić premium, dzięki któremu nasza szansa na wygranie jest podwojona.

scarletgrid
Kliki konkursowe z szansą na wygranie 1$

PTC Wall (ściana z dodatkowymi reklamami). Tutaj znajdziemy kilkanaście reklam o wartości: 0,0001$ – 0,01$. Warto codziennie zaglądać w zakładkę i sumiennie klikać, aby nic nas nie ominęło.

tc-wall-scarlet
Dodatkowe reklamy na PTC Wall

PTSU (płatne zapisy). W tej zakładce znajdują się płatne zapisy do innych programów zarobkowych o wartości od 0,05$ do 0,50$ za każdy. Po wykonaniu zadania należy skopiować treść maila i wkleić w konkretne pole, aby potwierdzić dołączenie do programu.

Forum. Tutaj znajdziemy wszystkie przydatne informacje i wpisy innych użytkowników dotyczące ScarletClicks.

W zakładce Account w prawym górnym rogu strony, znajdują się wszystkie statystyki naszej aktywności w programie. Są tutaj materiały do promocji, informacje dotyczące naszych poleconych, a także opcja wypłaty naszych pieniędzy na procesory płatnicze. Koszt wynajęcia 5 poleconych to tylko 0,75$. Jest to naprawdę niewielka suma w porównaniu z ilością korzyści jakie za sobą niesie.

Podsumowując ScarletClicks jest jednym z lepszych programów do zarabiania pieniędzy przez internet. Działający już 8 lat na rynku, wyrobił sobie niezłą markę i reputację, co sprawia że jest godny zaufania. Pracując na tym programie już parę dobrych lat, mogę Wam go polecić z czystym sercem.

Jeśli choć trochę Wam pomogłem i wzbogaciłem Waszą wiedzę na temat działania Scarlet Clicks, zapraszam do rejestracji z mojego reflinka poniżej. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie pisz śmiało, z pewnością otrzymasz odpowiedź!

Zapis do programu: Kliknij TUTAJ!

banner1-png

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s