Ref4bux – następca Neobuxa?

Ref4bux

Istniejący od 2010 roku Ref4bux jest jednym z priorytetowych buxów na rynku. Ważniejsze cechy programu to: wiarygodność, wypłacalność, bardzo prosty i interesujący interfejs, bezproblemowy kontakt z zaufanym adminem oraz dużo opcji zarobkowych. Ogromnym plusem są również niskie opłaty za reklamę, konto premium i  za wynajmowanie poleconych. Minimum do wypłaty to 0,1$, na standardowe procesory takie jak: Paypal, Paypza, Perfect Money, Solid trust, Bitcoins. Osobiście uważam, że Ref4bux jest naprawdę programem solidnym i godnym polecenia.

Zapis do programu: Kliknij TUTAJ.

Jak zarabiać w Ref4bux?

Ads. (Oglądanie reklam). Podstawowa opcja do zarabiania w programie. Dziennie możemy wyklikać nawet 0,3$ – to naprawdę dużo. Aby to zrobić wchodzimy w zakładkę Ads na stronie głównej. Znajdują się tam niebieskie, przyklejone reklamy, które musimy obejrzeć aby otrzymać prowizję od naszych rented referrals (wynajętych poleconych). Po kliknięciu, należy odczekać parę sekund aż reklama się załaduje. Następnie pojawi się 6 emotikon, gdzie jedna z nich będzie odwrócona do góry nogami. Musimy ją kliknąć, aby zaliczyło nam reklamę. Znajdują się tu również PTC Ads, które od czasu do czasu odnawiają się w ciągu całego dnia.

ref4bux-ads
Przyklejone reklamy, które możemy kliknąć raz dziennie.
ref4bux-reklama-praw
Tu klikamy w odwrócony emotikon.
ref-ptc-wall
Dodatkowe reklamy na PTC Wall.

ClixWall + MinuteStaff. Tutaj znajdują się zadania, dodatkowe reklamy i inne metody bonusowego zarobku.

Paid Tasks (Płatne zadania). Inaczej zapisy do innych programów, za które dostaniemy jednorazowe wynagrodzenie. Po wykonaniu rejestracji na stronie, należy skopiować mail potwierdzający dołączenie do innego programu zarobkowego i wkleić go w odpowiednie pole jako dowód. Wartość waha się od 0,01 – 0,25$.

Ref4Grid. Działający na takiej samej zasadzie jak w ClixSense, konkurs polegający na klikaniu w puste okienka i wygrywanie losowych nagród pieniężnych. Codziennie mamy 20 szans na zgarnięcie od 0,001 do 0,040$. Może to niewiele, ale w odróżnieniu od innych programów Ref4Bux ma znacznie mniejszą ilość pustych pól, dzięki czemu nasza szansa na wygranie pieniążków jest naprawdę duża.

refclixgrid
Ref4Grid – konkursowe kliki.

W zakładce My Account znajdziemy wszystkie informacje o swoim koncie oraz materiały do promowania programu. Aby wypłacić swoje zarobki, należy kliknąć w zakładkę Withdraw znajdującą się po lewej stronie. Są tutaj także opcje do zarządzania naszymi poleconymi (statystki, ilość, przedłużenie aktywności naszego RR itp.) Koszt wynajęcia jest naprawdę niewielki: 1 polecony – 0,12$, 5 poleconych – 0,6$, 10 poleconych – 1,2$, 25 poleconych to zaledwie 3 dolarów!

Podsumowując, Ref4Bux jest naprawdę programem , dzięki któremu w szybki i łatwy sposób możemy dorobić sobie parę dolarów niewielkim kosztem. Duża ilość reklam plus świetnie rozwinięty i TANI system poleconych sprawiają, że ma on dużą przewagę nad konkurencją.

Mam nadzieję, że choć trochę przybliżyłem Wam działanie programu i z całego serca życzę wszystkim sukcesów w tym czy innym programie. W zamian możecie odwdzięczyć się poprzez zapisanie do programu z mojego reflinka znajdującego się poniżej. Jeśli macie jakieś pytania piszcie śmiało: TUTAJ.

Zapis do programu: kliknij TUTAJ!

qrv8d

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s