NeoBux – lider wśród buxów

 

NeoBux

NeoBux jest drugim w kolejności po ClixSense najlepszym programem PTC (Paid to Click) dostępnym na rynku. Istnieje od 2008 roku i posiada ponad 4 miliony zarejestrowanych użytkowników z całego świata. Cechuje go wiarygodność, przejrzysty i przyjazny dla oka interfejs, oraz co najważniejsze wypłacalność. Cieszy się on bowiem ogromnym zaufaniem wśród użytkowników, m.in. dzięki wypłatom przeprowadzanym w ekspresowym tempie. Tak jak w przypadku innych programów tego typu NeoBux oferuje nam zarabianie poprzez: wypełnianie ankiet, oglądanie reklam, wykonywanie zadań, oglądanie płatnych filmów. Co więcej za każdą obejrzaną reklamę dostajemy AdPrize, gdzie możemy wygrać pieniądze (nawet 50$!) oraz punkty. Zaletą strony jest również minimum do wypłaty – tylko 2$! Program ma bardzo dobrze rozwinięty system poleconych (można wynająć za pieniądze – tzw. Rented Referrals).

Zapis do programu: Kliknij TUTAJ.

Jak zarabiać w NeoBux?

View Advertisements (Oglądanie reklam). Podstawowa opcja do zarobku w programie. Klikamy w zakładkę View Advertisements, gdzie pokażą nam się wszystkie dostępne reklamy, w które możemy wejść. Po kliknięciu, pojawi się czerwona kropka, którą należy przycisnąć. Ma ona na celu sprawdzenie czy nie działamy za pomocą bota lub innego szkodliwego oprogramowania niezgodnego z zasadami programu. Za każdą reklamę oprócz centów dostajemy również punkt oraz 4 szanse w AdPrize. Wartość reklam waha się od 0,001$ do 0.015$. WAŻNE! Reklamy koloru pomarańczowego musimy klikać codziennie, jeśli chcemy otrzymać prowizję od naszych poleconych!

neobux-adverts
Reklamy fioletowe (jest ich najwięcej i mają najmniejszą wartość).
65cee67e6f151043ecc28498d57a7e64_1920x1080
Reklamy bonusowe.
48d469cc7c5c7d63484ace0532de4c9d_1920x1080
Reklamy, które musimy wyklikać mając poleconych.
af25afa64d3b110422477b4baa8f4204_1920x1080
Tak wygląda poprawne zaliczenie reklamy.

AdPrize. Jest to bonus jaki oferuje NeoBux, który musimy wykorzystać w ciągu 90 minut od kliknięcia w reklamę. Warto wykorzystać wszystkie punkty, bowiem nagrody są naprawdę imponujące. Możemy wygrać od 0,25$ do 50$, konto premium na rok o wartości 90$ oraz punkty do 10.000 Points.

adprizes1
Nagrody jakie możemy wygrać w konkursie AdPrize.

Offers (Oferty). Są to zadania znajdujące się na stronie Crowdflower. Przeważnie polegają na znalezieniu konkretnych  informacji w wyszukiwarce google i wpisaniu ich w odpowiednie pola na stronie. Wymagana jest znajomość języka co najmniej na poziomie podstawowym. Wartość zależy od trudności i czasu jaki musimy poświęcić na wykonanie polecenia (od 0,01$ do 0.9$).

neobux-3
Zadania do wykonania w programie NeoBux.

Program Partnerski. NeoBux ma do zaoferowania jeden z lepszych systemów zdobywania poleconych. Jeśli chcemy odnieść sukces i zarabiać naprawdę pokaźne sumy pieniędzy najlepszym sposobem będzie właśnie rekrutacja nowych użytkowników.Stawka to 0,005 $ za kliknięcie poleconego. Wszystkie materiały do promowania programu znajdziemy w zakładce „banners”. WAŻNE! Do zapraszania nowych użytkowników wymagane jest spełnienie pewnych kryteriów takich jak: 15 dni aktywności oraz 100 wyklikanych reklam koloru pomarańczowego.

Wypłata. NeoBux oferuje nam wypłaty na takie procesory jak: PayPal, Payza lub Neteller. Wypłaty dokonamy klikając z zakładkę your payment znajdującej się na stronie głównej programu. Dodajmy, że minimum to 2$, gdzie z każdym kolejnym wypłaceniem pieniędzy kwota wzrasta o dolara. Czyli za 2 musimy mieć 3$ itd. Maksymalne minimum to 10$ (więcej nie wzrośnie).

Życzę powodzenia!

Zapis do programu: Kliknij TUTAJ.

neobux-earn-online-ptc

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s