Od czego zacząć?

Jeżeli trafiłeś na tego bloga, zapewne miałeś w tym konkretny cel. Chcesz zarobić duże pieniądze, bez wychodzenia z domu w bardzo szybkim tempie? Niestety, ale muszę Cię zmartwić. Otóż jest to NIEMOŻLIWE bez własnego wkładu finansowego. Wszystkie poradniki, wypowiedzi niektórych osób na forach gdzie obiecywane jest 100$ w tydzień to tylko i wyłącznie pic na wodę i mydlenie innym oczu.  Jeżeli do tej pory się nie zniechęciłeś to poniższe wskazówki mogą okazać się dla Ciebie niezwykle przydatne i użyteczne:

  • Wybieraj rozważnie. Jak wiemy w internecie jest mnóstwo stron oferujących zarabianie przez internet. Szczególnie jeśli mowa tu o programach PTC, GPTR itd. Przede wszystkim upewnij się, że taka strona jest wypłacalna i wiarygodna. Możesz się tego dowiedzieć, czytając różnego rodzaju fora i blogi poświęcone tej „branży”.
  • Zapoznaj się z działaniem programu. Dowiedz się jakie są zalety i wady, ile można zarobić, ile czasu trzeba poświęcić na wykonanie poszczególnych czynności związanych z programem.
  • Bądź konsekwentny! Ten punkt jest niezwykle ważny, jeśli chodzi o e-zarabianie. Musisz pamiętać, że jeżeli działasz już w wybranym programie – odwiedzaj go codziennie. Może być taka sytuacja, że ominie Cię ankieta warta od 1$-5$, a to już bardzo dużo. Klikaj w reklamy codziennie a z pewnością pod koniec miesiąca ujrzysz na swoim koncie niezłą sumkę.
  • Bądź cierpliwy. Jak wspomniałem na samym początku, nie jesteśmy w stanie zarobić kokosów w tydzień. Mówią, że cierpliwość to jedna z najbardziej pożądanych cech. Nie można się z tym nie zgodzić, szczególnie w przypadku zarabiania pieniędzy przez internet. Pamiętaj, systematycznie z wytrwałością poznawaj program i wykonuj codziennie zadania jakie oferuje.
  • SCAMY. Chodzi o to, abyś nie dał się nabrać na nowe programy, które oferują niewyobrażalne sumy pieniędzy, w bardzo krótkim okresie czasu. Większość takich stron jest niewypłacalna a z adminem nie ma żadnego kontaktu.
  • Dużo czytaj. W internecie jest ogromna ilość blogów i for, dzięki którym możemy poszerzyć naszą wiedzę w zakresie e-zarabiania. Ale pamiętaj, nie każde informacje znajdujące się na takich stronach są prawdziwe. Mnóstwo jest osób, które żerują na innych, szczególnie tych co dopiero zaczynają swoją przygodę z PTC. Patrz uważnie na komentarze i nie sugeruj się wypowiedziami jednej osoby, szczególnie takiej, która ma złą reputację u reszty użytkowników.

Pamiętaj to czy odniesiesz sukces, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twojego nastawienia. Nikt za Ciebie tego nie zrobi, zupełnie jak w pracy, którą wykonujemy na co dzień poza domem.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s