ClixSense

ClixSense jest obecnie najpopularniejszym i wiodącym programem do zarabiania pieniędzy przez internet. Cechuje go wiarygodność i cieszy się dużym zaufaniem wśród użytkowników. Istnieje od 2007 roku i ma ponad 6,5 miliona użytkowników z całego świata, gdzie liczba ta stale rośnie. Jednym z ważniejszych aspektów jest wypłacalność. Pieniądze zawsze dochodzą na konto, więc nie ma się co martwić o nasze finanse. ClixSense ma bardzo dużo opcji odnośnie zarobku: klikanie w reklamy, wykonywanie zadań (tasks), oglądanie i pobieranie aplikacji na telefon czy oglądanie filmów. Jednak najważniejszą opcją jaką oferuje program to wypełnianie ankiet, gdzie możemy zarobić nawet do 5$ za prawidłowe wypełnienie. Dodatkiem jest gra ClixGrind w, której możemy wygrać aż 10$ za jedno kliknięcie w okienko! Minimum do wypłaty to 8$ dla zwykłego użytkownika i 6$ z zakupionym premium. Program ma polskojęzyczne forum, co jest bardzo dużym atutem.

Rejestracja do programu: Kliknij TUTAJ!

Jak zarabiać w ClixSense?

View Ads (Oglądanie reklam). Jedną z podstawowych czynności jakie wykonujemy w programie to klikanie i oglądanie reklam, które wyświetlają się nam w ciągu dnia. Po kliknięciu w daną reklamę pojawi się nam 5 obrazków, gdzie na jednym będzie fotografia kota. W ten właśnie musimy kliknąć, aby zaliczyło nam reklamę. Jest to zabezpieczenie przeciwko botom, które wyręczają człowieka w tej czynności. Warto dodać, że jeżeli przeskoczymy na inną kartę, ładowanie reklamy się zatrzyma. Reklamy są warte w przedziale od 0.001$ do 0.02$ za klik (dziennie do 35 reklam, więc warto co jakiś czas zajrzeć na stronę i zerknąć czy nie ma nowych).

 

ads-clixsense
Płatne reklamy – View Ads
kot-obrazek
Klikamy w obrazek z kotem i oglądamy kilkusekundową reklamę.
bab1099e8713079926a5c2bea98424ef_1920x1080
Potwierdzenie obejrzenia.

Surveys (Ankiety). Najbardziej dochodowa opcja w ClixSense. Czynność polega na wypełnianiu ankiet, które oferuje nam serwis. Za każdą poprawnie wypełnioną ankietę możemy dostać od 0,4$ do nawet 5$. Wszystko jest w języku polskim, pytania nie są trudne i wymagające. Wypełniamy ankiety od zaufanych firm jak: OpinionWorld, OpinioNetwork, SaySoForGood, Samplicio.us and Others, Toluna, CINT, YourSurveys. Ankiety są anonimowe, więc nie ma się czego obawiać. WAŻNE: pamiętaj o wypełnieniu Surveys Profile, zanim przystąpisz do działania.

ankiety
Płatne ankiety.

Jeżeli zakwalifikujemy się do danej ankiety wyskoczy nam to :

98ce77d54f4f5f73ed147b2d6ff86c4e_1920x1080

Jeżeli natomiast się nam nie poszczęści to:

af4c29416b2d96d7c9b8ebf4121b4054_1920x1080

Ale nie ma się co przejmować. Warto być wytrwałym i czekać, aż kolejna ankieta przyniesie nam upragniony dochód. Nie jest powiedziane, że za każdym razem będziemy się kwalifikować do jej wypełnienia.

Offers (Oferty). Możemy tu znaleźć takie oferty jak: granie w minigry, ściąganie aplikacji na telefon, oglądanie filmików. Oferty te można znaleźć niemalże w każdym tego typu programie.

offers-clixsense
Klikanie w oferty.

Jeżeli pomyślnie wykonaliście jakieś zadanie oferowane w tym dziale to powinno Wam się ukazać to:

potwierdzenie-clixsense
Jest to potwierdzenie wykonanego zadanie, ale jeszcze nie potwierdzone przez administrację.

Tasks (Zadania). W tym miejscu wykonujemy zadania o wartości od od 0.01$ do 0.7$. Wszystkie czynności odbywają się na stronie Crowdflower. Rejestracja na stronie może się odbyć za pomocą Facebooka. Wszystkie taski mają swoją wartość, która jest równomierna z poziomem trudności. Im cięższe i wymagające większej ilości czasu zadanie tym większa jego wartość. Brzmi logicznie. Warto dodać, że wymagana jest co najmniej znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym, aby zrozumieć treść poleceń.

tasks-clixsenese
Zadania do wykonania w profilu Crowdflower.

ClixGrid. Znakomita opcja zarobku o ile ma się szczęście. Polega na klikaniu w okienka konkursowe. Codziennie mamy okazję 30 szans na wygranie nawet 10$. Po kliknięciu w dane miejsce na obrazku, załaduję nam się strona tak jak przy wyświetlaniu reklam. Po odczekaniu 10 sekund nastąpi powiadomienie czy coś wygraliśmy. Jeśli tak (a życzę Wam tego z całego serca) pieniądze zostaną automatycznie dopisane do stanu Twojego konta (balance). Warto dodać, że użytkownicy z kontem premium mają zwiększoną ilość do 60 klików i podwojoną szansę na wygranie dolarów.

clixgrid-clixsense
ClixGrid czyli jak wygrać 10$.

 

Advertise. Tutaj możemy zareklamować inne strony, wykupując określoną ilość wejść za konkretną cenę.

cennik-reklam
Cennik.

Affiliates (Program afiliacyjny).Tutaj możecie znaleźć wszystkie statystyki dotyczące swoich poleconych. Stawki to: od 0.0001 $ do 0,004 $ za kliknięcie poleconego. Znajdują się tu także materiały do polecania strony innym użytkownikom (banery itp.) Link referencyjny znajdziecie po kliknięciu na swój nick na stronie głównej programu. Jest 8 poziomów poleconych, gdzie z każdego dostajemy coraz większą prowizję (jeszcze większą jeśli ma się konto premium).

Forum. Jest w języku polskim, więc jeśli macie jakieś pytania, piszcie śmiało. Tylko pamiętajcie, że obowiązuje regulamin i należy go najpierw przeczytać!

Rodzaje Kont. Jak w każdym programie tego typu można wykupić konto premium (polecam z czystym sercem zakupienie). W porównaniu z masą korzyści i możliwości jakie daje ono oferuje, opłata jest naprawdę symboliczna i kosztuje tylko 17$ na rok.

f7c3ad7f4b10716aa54890e60bac65f5_1920x1080
Benefity jakie oferuje konto premium.

ClixAddon. Jest to dodatek stworzony specjalnie na potrzeby programu i ułatwia w dużej mierze życie użytkownikowi. Na bieżąco informuje czy są dostępne nowe zadania, ankiety i reklamy przez co nic nas nie ominie.

clixaddon

Wypłata. Jedna z ważniejszych opcji w programie, dzięki której nasz portfel stanie się „nieco” grubszy. Aby wypłacić pieniążki należy przejść na stronę główną i kliknąć w My Account Details, a następnie Cashout. ClixSense obsługuje takie platformy jak PayPal, Payza, PayToo lub Neteller. Minimum do wypłaty do 8$ (premium – 6$).

Rejestracja w programie jest niezwykle prosta. Należy wpisać swoje dane, a następnie potwierdzić dołączenie do strony na swoim osobistym mailu. Co ważne – zakładanie multikont na jednym urządzeniu jest karane banem i dożywotnim brakiem możliwości korzystania z programu. Warto się zatem zastanowić, czy warto oszukiwać.

Tutaj możesz dołączyć do świata ClixSense -> Kliknij TUTAJ.

clixsense_gpt2016e728x90green

clixsense_gpt2016d728x90

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s